مبلمان بختیاری
نامی آشنا در صنعت مبلمان اداری

خدمات ما

تلاش ما اینست که بهترین سبک را برای دفتر شما برگزینیم.

هر کسی که به فروشگاه بختیاری مراجعه کرده باشد، قطعا شیوه برخورد مناسب پرسنل و ارائه راهکارهای بسیار جالب بای تزیین دکوراسیون دفتر خود را ذکر خوهد کرد.

فروشگاه ما

کیفیت بالا و قیمت مناسب شعار همیشگی ماست.

لازم است بگوییم که ما در انتخاب محصولات فروشگاه، بسیار وسواس داریم و برای تامین اجناس فروشگاه بهترین برندها را بر می گزینیم


مبلمان اداری بختیاری در سال 1350تاسیس گردید و با هدف طراحی و تولید انواع مبلمان اداری فعالیت خود را با بهره گیری از کادری مجرب در خصوص تولید و تامین نیاز مشتریان به عنوان سیستم های اداری و ملزومات اداری آغاز نمود. این مجموعه با توجه به توانمندی خود در بالا بردن کیفیت و پایین آوردن قیمت تمام شده محصولات، کسب رضایت مشتریان را الگوی تولید خود قرار داد و حمایت بی دریغ مشتریان عزیز باعث شد که بتواند در سال 1369 علاوه بر محصولات فلزی ، عرضه ی خود در زمینه مبلمان اداری و خانگی از جمله میز و صندلی های مدیریتی، کارشناسی، کنفرانس و ...را با رعایت اصول ارگونومی و دارا بودن استاندارد های لازم مطابق با هر نوع سلیقه و طرح و بودجه شما داشته باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این مجموعه ، تحویل اجناس در کمترین زمان ، نوآوری و تناسب با استانداردهای جهانی می باشد. در این خصوص علاوه بر موارد مذکور تنوع در محصولات و کیفیت درخور توجه و قیمت مناسب نیز از اصول استوار این مجموعه از بدو شروع فعالیت تا کنون بوده است. ما معتقدیم کار در محیطی مطلوب و پر نشاط بازدهی کارمندان شما را ارتقا خواهد داد. امید است با رعایت اصول مشتری مداری افتخار همکاری با کلیه سازمانها ، ارگانها و شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر ایران را داشته باشیم.